Pięć Okresowych Pozycji Seksualnych

Zapomnij o taczce i motylku, które są tak powszechne. Zacznij rok z hukiem i dodaj więcej pozycji do swojego normalnego repertuaru. Zmiana pozycji nie jest czymś złym. Nie boli też. Jeśli szukasz nowego stylu, który zwiększy przyjemność, spróbuj tych okresowych pozycji seksualnych.

Uchwyt Punktu G Na Ramieniu

Jeśli chcesz poczuć głęboką penetrację, uklęknij na plecach. Niech twoja partnerka uklęknie przed tobą. Połóż kostki, a następnie kolana nad jej ramieniem (możesz położyć również i jego). Ta pozycja jest doskonała do głębokiej penetracji. To dlatego, że Twój partner z łatwością Cię podniesie. Styl ten wymaga równowagi i giętkości, a Ty w końcu dostaniesz ten punkt G.

File:Sex 6.jpg - Wikipedia

Narożny Psi Styl

Istnieją dwa sposoby podejścia do tego stylu. Zwłaszcza jeśli lubisz głęboką penetrację pochwy. Jednym ze sposobów jest wejście na wszystkie cztery narożniki łóżka. Twoje kolana powinny być rozstawione.  Dla intensywnej penetracji, opuść tyłek, aby spotkać się z partnerem. Innym sposobem jest stanie na krawędzi łóżka z nogami po obu stronach narożnika. Pochyl się nad łóżkiem i pozwól mu wejść od tyłu. Przyjemność jest nie do zniesienia.

Siadanie Na Twarzy

Jeśli seks oralny przemawia do ciebie, to ten styl jest koniecznością. Sprawdza się zarówno w przypadku sromów, jak i penisów. Ty albo on leżysz z powrotem, podczas gdy druga osoba otrzymuje seks oralny poprzez siedzenie na drugiej. Powinieneś jednak być w stałej komunikacji. Zwróć również uwagę na wizualne wskazówki, aby ocenić, jak twardo i głęboko może wejść siedzący na głowie. 

Płaski Psi Styl

Ten styl jest odmianą standardowego stylu psiego. Oboje musicie się ustawić tak, jak w przypadku normalnego psiego stylu. Ale oboje opuszczacie się na dół, dzięki czemu prawie płasko będziecie leżeć na łóżku. Poza tym, możesz użyć jednej z rąk, aby pobudzić łechtaczkę partnera. To da jej z łatwością największy orgazm. 

Żaba Skokowa

Ten styl jest bardziej w stylu psim, ponieważ opierasz się na klatce piersiowej i głowie swojego partnera niż na jego ramionach. Żaba skokowa polega na przywiązaniu nadgarstka do kostek. W tym momencie Ty lub Twój partner nie będziecie mieli innego wyjścia jak tylko poddać się przyjemności niczym w siódmym niebie. Styl ten jest również wszechstronny. Możesz przewrócić się na bok, jeśli się zmęczysz, lub do tyłu, bez konieczności rozwiązywania się. 

Tutaj to masz. Seks nie musi być nudny z jednym stylem przez cały czas. Spróbuj tego i jeśli czujesz się dobrze, podążaj tą ścieżką.