Jak Ssać Kutasa Jak Zawodowiec

Jeśli nie dałaś swojemu facetowi wielkiej zabawy, zrelaksuj się. Jeśli to jest twój pierwszy raz, przyjmij swoją pozycję i postępuj zgodnie z tymi technikami. Jest to łatwe, nawet jeśli może czujesz się zdenerwowana, co jest normalne. Ale doprowadzisz swojego mężczyznę do granic wytrzymałości wykonując następujące czynności. 

Używaj Dużo Śliny

Ślina działa jak środek smarny i im więcej jej używasz tym lepiej. Sprawia to, że praca jest bardziej płynna i przyjemna. Nie przejmuj się tym, że jest niechlujna i jak mało będzie wydawać się porządna. Ale on nie będzie o tym myślał, bo będzie głęboko w innym świecie przyjemności. 

Jeśli masz mało śliny, chwyć kawałek gumy do żucia lub kawałek cukierków, zanim się nim zajmiesz. 

Liż to

Możesz pomyśleć o wzięciu jego penisa do ust, zwłaszcza jeśli jest to twój pierwszy raz. Ale spójrz, jest sposób, w jaki możesz budować atmosferę do tego momentu. Zacznij od złapania jego penisa i wylizania go z podstawy. Niech twój język robi magię, jak wspina się na końcówkę, a potem z powrotem. 

Sausage, Tea Sausage, Dry, Hang Out

Nie rób tego szybko. Im wolniej liżesz, tym słodszy się czuje. Możesz teraz powoli poruszać się do głowy penisa. Tutaj, skup się i daj z siebie wszystko. To jest najbardziej wrażliwy, ale przyjemny element do pobudzenia. Usłyszysz, jak jęczy i niegrzecznie mówi. 

Pocałuj to

Nie ma lepszego sposobu, aby dać językowi przerwę niż pocałunek penisa. Jest to również technika wprowadzania wariacji na temat obciągania. Upewnij się, że Twoje usta są mokre, ponieważ będą oferować bardziej przyjemny pocałunek, niż kiedy są suche. Prostą wskazówką jest użycie trochę śliny, gdy zaczniesz całować kutasa.

Zatrzymaj to

To klasyczna technika dawania ust swojemu facetowi. Weź jego penisa do ust i upewnij się, że powietrze nie dostanie się do środka ani na zewnątrz. Owiń go wokół ust i wsuń i wysuń go. Nie musi iść aż do samego końca, jakbyś go głęboko dusiła. Wystarczy, że włożysz go do ustach na 2,5-5 centymetrów. Pamiętaj, że końcówka penisa jest najbardziej wrażliwą i przyjemną częścią.

Wspólnie podejmujcie działania

Triumwirat jest szczytem wszystkiego. Ta technika będzie wymagała od ciebie zrobienia trzech rzeczy wcześniej. Po pierwsze, włożysz go do ust, podczas gdy jedna ręka będzie chwytać penisa wykonując swoją „ręczną robotę” w tym samym czasie. Po drugie, twoja druga ręka będzie masować jądra. Powoli wmasuj je pomiędzy palce. Kulki są również wrażliwe, więc musisz być na nich delikatna. Kiedy zrobisz te wszystkie trzy czynności jednocześnie, twój mężczyzna będzie pogrążony w całkowitym orgazmie.